Evet, Walker Buehler’in pantolonu çok dar!

Evet, Walker Buehler’in pantolonu çok dar!

Evet, Walker Buehler’in pantolonu çok dar! 150 150 vektor

Evet, Walker Buehler’in pantolonu çok dar!

Estrada telaşa biraz geç başladı ve 10 maçlık galibiyet serisinin koptuğunu gördü. 

O zamandan beri, 32 yaşındaki Sor Rungvisai (47-4-1, 41 nakavt) Temmuz’daki ilk turda Young Gil Bae’yi durdurdu ve ardından Ekim’de İran Diaz’ı oybirliğiyle yendi. 

Rungvisai bir basın açıklamasında, “ABD’de tekrar savaşmaktan son derece heyecanlı ve onurluyum” dedi. “Estrada harika bir dövüşçü ve geçen yıl harika bir kavga ettik."

Rungvisai’de bir çatlak daha elde etmek için, Estrada (38-3, 26 KOs) Felipe Orucuta ve Victor Mendez’e karşı galibiyetler elde etti. 

Gösteri için ayrıca WBA başlık listesi Danny Roman ve IBF başlık sahibi TJ Doheny’nin yer aldığı küçük tüy siklet unvan birleştirme maçı olduğu açıklandı. Kart aynı zamanda eski iki bölümlü dünya şampiyonu Jessie Vargas’ın 154 kiloluk ilk çıkışını da içerecek. Eylül 2017’de WBA kemerini Shun Kubo’dan aldıktan sonra, art arda 18. şaşırtıcı bir galibiyet arayan Roman (26-2-1, 10 nakavt), Gavin McDonnell’in 10. rauntta TKO’su dahil olmak üzere üç unvan savunması yaptı. Ekimde.

Doheny (21-0, 15 KOs) Ağustos ayında Ryosuke Iwasa’dan IBF kayışını kazandı ve Ocak ayında Ryohei Takahashi’yi 11. raunt TKO ile yenerek ilk kez başarılı bir şekilde savundu.

Walker Buehler’in pantolonu NLCS sırasında bir konuşma konusu oldu, ancak konuşmaya katılmak için hiç havasında değildi.

Buehler’in pantolonunun konuşulmasının nedeni, bacaklarının çok dar olmasıydı. Yankees’in pamuklu sıkılık seviyelerine geçmesinden bahsediyoruz. Sadece normalden daha sıkı değiller, aynı zamanda daha kısa görünüyorlardı.

Özlemek zordu.

Walker Buehler’in pantolonu bir şekilde daha da sıkılaştı pic.twitter.com/QyjdOMnOaE

— Mike Petriello (@mike_petriello) 13 Ekim 2020

Walker Buehler maçtan sonra pantolonunu çıkarmaya çalışıyor. pic.twitter.com/F0tnYMnydx

— Robert Murray (@ByRobertMurray) 13 Ekim 2020

Evet, Walker Buehler’in pantolonu çok dar! Ama bir kez daha bakın, onlar da gözle görülür şekilde çok kısa.Walker Buehler başkasının pantolonunu mu giyiyor? pic.twitter.com/7UPrctNCAI

— Hannah Keyser (@HannahRKeyser) 13 Ekim 2020

DAHA FAZLA: Braves, Dodgers’ı NLCS’de nasıl yenebilir?

Dodgers’ın atıcısı oyuna başladı ve beş devre devam etti. Yedi vuruş yaptı ve sadece üç vuruş ve bir koşuya izin verdi. Daha sonra Dodgers, Braves’e dört ek koşu bırakarak 5-1 kaybetti ve dokuzuncu devrenin başında maçı mahvetti. 

Yani, anlaşılır bir şekilde, oyun bittiğinde pek mutlu değildi.

Bu nedenle, muhabir Michael Duarte Buehler’a dar pantolonunu sormaya karar verdiğinde, sürahi soruyu yanıtlamakla ilgilenmedi.

pic.twitter.com/dj44nlstX1

— Raul De la Cruz (@rocket6504) 13 Ekim 2020

Aslında maçtan sonra Walker’a sormaya çalıştım ve hiçbirini yapmadı. "Michael, burası ne yeri ne de zamanı…" https://t.co/UBowLxgY1r

— Michael J. Duarte (@michaeljduarte) 13 Ekim 2020

Buehler üzgün görünüyordu ve ardından medyayla yaptığı röportajın sonu geldi.

Bu nedenle, ne yazık ki Buehler’ın neden bu kadar dar pantolon giydiğini bilemeyeceğiz. Serinin ilerleyen bölümlerinde pantolonunun biraz daha gevşeyip gevşemediğini göreceğiz.

Dodgers, gelecek vaadeden bir beyzbol sezonunun bir başka korkunç hayal kırıklığı yaratan sonu olasılığına körü körüne bakıyor. 

Tabii ki henüz bitmediler, ancak bir kayıp daha – yedinin en iyisi NLCS’de Braves’i 3-1’i geride bırakıyorlar – ve "başarısızlık" etiketi, Dodgers ve hayranları için 2020 beyzbol sezonuna kalıcı olarak yapıştırılacaktır. 

SN’nin 2020 MLB ÖDÜLLERİ: Jose Abreu, MLB Yılın Oyuncusu seçildi

Dodgers beyzbol mucizesini başaramazsa – ve Braves’in yardımcı asları Max Fried ve Ian Anderson’ı 6. ve 7. Oyunlarda (her ikisi de gerekirse) tamamen dinlenmeye hazır hale getirmesiyle bu noktada olması gereken şey bu. ) – ve art arda üç oyun kazanırsanız, Los Angeles güçleri tarafından zor soruların sorulması ve cevaplanması gerekecektir. 

En acil olanı şudur: Menajer Dave Roberts’ı geri getiriyorlar mı?

NLCS’nin ötesine geçemezlerse bu kolay bir cevap olabilir.

Ve şunu baştan söyleyelim: Birinin bu soruyu sormak zorunda kalmasından nefret ediyorum. Roberts, 2015 sezonundan sonra Don Mattingly’nin yerine onu seçtiklerinde Dodgers tarafından akıllı ve sağlam bir seçim olan iyi bir adam, değerli bir beyzbol oyuncusu. Normal sezondaki performansı kusursuz – beş yılında Dodgers, beş NL West şampiyonluğu kazandı, MLB’nin en iyi rekorunu iki kez bitirdi ve .615 galibiyet yüzdesi topladı. 

MLB tarihindeki kaç menajerin kariyer kazanma yüzdesi .600’ün üzerinde biliyor musunuz? 

kariyer yönetimi kazanan yüzde liderleri … pic.twitter.com/pbteYZJQHv

— Ryan Fagan (@ryanfagan) 16 Ekim 2020

Evet. 

Roberts’ Dodgers takımları gerçekten çok iyiydi. Sezon sonrası başarısızlıkları bu kadar çok, çok hayal kırıklığı yapan şey budur. Ve şimdi muhtemelen değişim zamanının geldiğini söylemek garip. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Ekim ayında aldığı kararlar ikinci dereceden ikinci derecede tahmin edildi ve bunun iyi bir nedeni var. Ama bu yıl? Çok fazla değil, kısmen yakın maçların yanlış tarafında olmadıkları için (NLCS’nin 2. Oyunundaki geri dönüş girişimleri dışında).

Peki neden şimdi? Dodgers’ın Roberts’tan ayrılma zamanı neden şimdi? Çünkü takımları Dünya Serisini kazanmadı ve sonuç bu.

1988’den beri World Series kazanamayan bir franchise için tek hedef Los Angeles’a bir şampiyonluk getirmek. Arka arkaya sekiz bölüm şampiyonluğu kazanan ve iki kez World Series kazanan bir franchise için tek hedef bir şampiyonluk kazanmaktır. Geri kalan her şey, iyi ya da kötü, başarısızlıktır. 

Mattingly, Roberts’ın yerine geçen adam, kısmen takımları sezon sonrası üç gezilerinde World Series’e ulaşamadığı için serbest bırakıldı, üç gezinin tümü de normal sezon bölümü şampiyonluklarından sonra geldi. Roberts, beş yığılmış takımla hepsini kazanmak için beş atış yaptı. 2020 Dodgers’ı Braves’e kaybederse, 2021 Dodgers için gemiyi yönettiğini görmek zor. 

DAHA: Sporting News’ 2020 NL All-Stars | AL All-Stars

Göz önünde bulundurulması gereken bir başka faktör daha var: Roberts normal sezonda mükemmel bir iş çıkarmış olsa da, Dodgers’ının bölüm şampiyonluğu kazanmasını sağlamak için duman ve ayna hileleri yapıyor gibi değil. Bu, Tony Pena’nın 2003 Royals’ı sezon sonrası için yönetmeye yakın olması, Mattingly’nin 2020 Marlins’ini COVID sorunlarıyla mücadelelerine rağmen sezon sonrası sezona yönlendirmesi ve hatta Joe Maddon’ın 2008 Rays’i 31 galibiyetlik bir dönüşle atlaması değil. 

Dodgers istiflendi. Ve yığılmaya devam edecekler. Bu, kısa bir pencereye sahip bir franchise değildir; çimento ve çelik inşaat demiri ile açık desteklenmiştir. 

Dodgers’ın NL West şampiyonluğunu 12’ye çıkardığını gören var mı? 15’e mi? Ve eğer seri kırılırsa, o zaman kesinlikle diğer takımlardan birinin – muhtemelen Padres’in – 100’den fazla oyun kazanması nedeniyle olacaktır, Dodgers’ın .500 seviyesine düşmesi nedeniyle değil. Ve bir bölüm şampiyonluğu kazanmasalar bile, LA’nın gelecekte kesinlikle genişletilmiş bir playoff düzenini kaçırdığını hayal etmek zor. 

Dodgers’a önümüzdeki beş yıl içinde yardımcı olabilecek menajerlerin listesi uzun ve Roberts bu listenin başında yer alıyor. Dodgers’ın karar vermesi gereken şey, hangi potansiyel menajerin Dodgers’ın önümüzdeki beş yıl içinde en az bir World Series kazanmasına yardımcı olabileceğidir. Ve bu listede, Roberts’ın adının yanında büyük bir eski 5’e 0 oturuyor.

Bunu akılda tutarak, eğer Dodgers gerçekten de World Series’in 2020 playofflarından çekinirse, o zaman muhtemelen bir değişiklik zamanı gelmiştir. 

Freddie Freeman, COVID-19 ile ilgili korkunç bir deneyimin ardından tekrar sağlığına kavuştuğu için mutlu.

Cumartesi günü düzenlediği basın toplantısında, Braves’in birinci kalecisi, koronavirüsle savaşırken ateşinin 104,5 dereceye yükseldiğini ve hayatını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Freddie Freeman diyor ki "en korkunç gece" COVID-19 ile savaşırken ateşi 104,5 dereceye yükseldiğinde oldu.— FOX Sports: Braves (@FOXSportsBraves) 18 Temmuz 2020

DAHA: Yankees TV yayını, pandemi nedeniyle karanlık stadyuma girmeye zorlandı

Çılgınca olan şey, Cuma sabahı bir ter birikintisi içinde uyandım, alnıma [sıcaklık püskürtüldü] ve 98.2 dedi. Yani o sabah ateşim yoktu ve bu sabah 7:30’du. Ben de gittim – sahaya gidemediğim için o testi beklemek zorunda kaldım – gittim ve fırlattım, vurdum, çalıştım ve evime koştum ve tamamen iyi hissettim. Saat 14.00’te bana bir ton tuğla gibi çarptı. …

Cuma gecesi, benim için en korkunç geceydi. 104.5 ateşe yükseldim. … O gece biraz dua ettim, çünkü biliyorsun, daha önce hiç bu kadar ateşli olmamıştım. Vücudum gerçekten çok sıcaktı. Ben de ‘lütfen beni almayın’ dedim. hazır değildim. O gece benim için biraz endişe vericiydi.

Freeman, Cumartesi’nin semptomsuz üst üste dokuzuncu günü olduğunu söyledi. Karısının ve teyzesinin, hastalık testi pozitif çıktıktan sonra iyileştiğini söyledi.

"Harika hissediyorum," dedi. "Sadece bir pound kaybettim. … Gücümü kaybetmedim."

Freeman, koronavirüs için iki negatif test aldı ve oynaması onaylandı.

"Kendimi tekrar şekerci dükkanındaki bir çocuk gibi hissediyorum." dedi Freeman. "Bazen bu oyunu ne kadar sevdiğinizi unutuyorsunuz. Gerçekten özledim. Bahçeye çıktığımda çok heyecanlandım."

Atlanta’nın 2020 sezonundaki ilk evi, 29 Temmuz’da Rays’e karşı.

Dodgers, NLCS’deki meslektaşları olan Braves’ten daha iyi bir takım. 

LA atış rotasyonu yukarıdan aşağıya daha güçlüdür. Dizilişleri daha derin, büyük yarasalar ve yarasaları ezen ve rakip atış kurmaylarını öğüten vurucularla dolu. Dodgers’ın 26 maçı .500’ün üzerinde bitirmesinin ve Braves’in sadece 10’un üzerinde olmasının bir nedeni var. 

DAHA: MLB playoff braketi, zamanlar, TV programı

Ama bu Ekim ve her şey olabilir. Sezon sonu kabusları olan hemen hemen her Braves hayranının -Atlanta bu yıl Wild Card Serisinde Reds’i devirmeden önce arka arkaya 10 playoff serisini kaybettiğini- size söyleyebileceği gibi, “daha iyi” takım her zaman playoff serisini kazanmaz. 2003’te Braves, NL’yi 101 galibiyetle yönetti, ancak Division Series’de 88 galibiyetlik Cubs’a kaybetti. Aslında Braves, 1993, 1996, 1997, 1998, 2002, 2003 ve 2019’da kaybettikleri takımdan daha iyi bir sicile sahipti.

Mesele şu ki, Dodgers hayranları da bu gerçeği çok iyi biliyor ve yaralar hala taze. Geçen yıl, Dodgers NL’yi 106 galibiyetle yönetti, ancak NLDS’de 93 galibiyetlik Nationals’a kaybetti, ardından Nationals’ın o zamandan beri 12 NL West şampiyonluğuna rağmen 1988’den beri Los Angeles’tan kaçan World Series’i kazanmaya devam ettiğini izledi. 

Peki Atlanta’nın güçlü Dodgers’ı devirmesi için ne olması gerekiyor? Bazı bariz şeyler var, Freddie Freeman ve Ronald Acuña Jr.’ın oldukları gibi süperstarlar gibi üretmeleri gerekiyor ve yakalayıcı Travis d’Arnaud, sezon sonunda en iyi Johnny Bench kimliğine bürünmeye devam ederse iyi olur. Diğer bir iki tanesine bir göz atalım.

1. Oyun 1 flaming hot 40 veya 2’yi kazanmak zorundalar. 

Bu kulağa basit geliyor ve öyle. Ancak Atlanta rotasyonundaki derinlik sorunları nedeniyle – Braves sezona Mike Soroka ile girdi, Cole Hamels ve Felix Hernandez rotasyonlarında fikstür olması bekleniyordu ve üçü de gitti – Max Fried ve Ian Anderson’dan sonra herkes güzel büyük soru işareti. Kyle Wright, NLDS’de Marlins’e karşı altı maçta gol yememe vuruşu yaptı, ancak Miami ilk üç vuruşta üsse altı koşucu bıraktı ve bir veya iki büyük hit – Dodgers’ın üretmede başarılı olduğu tip – her şeyi değiştirebilirdi. Bu sütundaki sorunlar hakkında daha fazla yazdım ve her şey doğru kalıyor. 

Bu Dodgers’a karşı dört galibiyet almak için, Braves’in ilk iki maçta kesinlikle en az bir tane alması gerekiyor, Fried ve Anderson da tepede. 

2. Rahatlatıcıların yeni başlayanların yardımına ihtiyacı var

Bu dizi bildiğiniz üzere sıfır gün arayla oynanıyor. Braves’in olağanüstü bir boğa güreşi yeri var, ancak bu insanüstü bir boğa güreşi alanı değil. Atlanta’ya yeni başlayanlar, uzmanlık alanları olmayan oyunlarda en azından biraz derin çalışmalıdır. Fried tüm sezon kadar iyi olmasına rağmen, 11 normal sezon başlangıcında bir kez bile yedi tam devreyi bitirmedi (Wild Card Serisinde Reds’e karşı yedi sayı yaptı) ve tam olarak beşte zirveye ulaştı. 11 başlangıcından altısında vuruş sırası. Anderson, altı normal sezon başlangıcında bir kez tam yedi gitti, ancak üç kez altıdan az sürdü. 

Braves’in hem 1. hem de 2. Oyunda en iyi dört ya da beş yardımcısını kullanması gerekiyorsa, 3., 4. ve 5. Oyunlarda başları büyük belada olabilir. 

3. Adam Riley ve Austin Duvall üretmek zorunda

Braves, Adam Duvall ve Austin Riley’de düzenin dibine doğru potansiyel olarak büyük bir çift yarasaya sahip. Her ikisi de “güvenilir” yerine “çizgili” ve Braves bu seriyi kazanacaksa, A&A kolay çıkışlar olamaz. Riley’nin şu ana kadar 17 sezon sonrası yarasa vuruşu var ve isabet sayısının iki katı (sekiz) vuruş sayısı (dört – tüm single). Duvall, 11 vuruşla 20’de 2’dir. 

Braves’in ikilinin diğer tarafa geçmesine ihtiyacı var ve bu mümkün. Riley bu yıl sekiz maçlık bir streç yaşadı ve 1.170 OPS, üç homers, üç double, bir triple ve dokuz RBI ile .364’e ulaştı. Duvall’ın bu yıl bir değil İKİ üç homer oyunu var.

Beyzbolu özlüyorum ve eminim sen de özlüyorsun. 

Hayatın büyük düzeninde, duraklatılmış beyzbol sezonu bir dipnottur. Şüphesiz. Bu koronavirüs durumu, dünya çapında pek çok hayatı çok gerçek ve çok trajik şekillerde etkiledi. Ancak her yaz hayatımızın bu kadar büyük bir parçası olan bir şeyi, kalıcı anılar ve dostluklar yaratmaya yardımcı olan bir sporu kaçırmak sorun değil.  

Beyzbolu kaçırma konusunda yalnız olmadığımı biliyordum elbette, bu yüzden sporun her yerinden insanlara – oyuncular, eski oyuncular, yazarlar, yayıncılar ve MLB ön büro çalışanları – karantinayla ilgili 10 soruyla ulaştım ve sordum. düşünceler. 

Yanıt olağanüstüydü. anlayışlı. Komik. Derin. Aslında o kadar çok harika cevap var ki, bunu iki bölüme ayırıyorum: Bugün Bölüm I, gelecek hafta Bölüm II. 

GATTO: Gerçek haberler gelene kadar MLB’nin dönüşündeki sızıntıları kapatın

Daha iyi bir kelime olmaması için Twitter sayfalarına bağlanan panelimiz: Kirby Yates (Padres daha yakın), Luke Voit (Yankees ilk kaleci), Grayson Greiner (Kaplan avcısı), Len Kasper (Cubs TV play-by-play) , Billy Bean (MLB Başkan Yardımcısı & Komiserin Özel Asistanı), Joe Davis (Dodgers TV play-by-play), Tyler Kepner (New York Times ulusal beyzbol yazarı), Jay Jaffe (FanGraphs kıdemli yazarı), Anne Rogers (MLB.com Cardinals beat yazarı), Jon Sciambi (ESPN yayıncısı), Jordan Shusterman (Cespedes Family BBQ ve DAZN’de ChangeUp sunucusu), FP Santangelo (Nationals TV analisti), Steve Physioc (Royals yayıncısı), Todd Kalas (Astros TV play-by-play), Robert Ford, Astros radyo play-by-play), Dillon T. Pickle (Portland Pickles maskotu) ve Ryan Spaeder (beyzbol yazarı). 

Ayrıca, MLB Network sunucusu Kevin Millar’ın tam Karantina Anketi burada.

Bu soruları yanıtlayarak beni eğlendiren herkese binlerce teşekkür ederim. Yanıtlarını okumaktan büyük zevk aldım ve umarım siz de alırsınız.